HAKKIMIZDA

Balkanoğlu Ayakkabı Gıda ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.


 

Balkanoğlu Ayakkabı’nın 1991 yılında Bursa’da başlayan Ayakkabı ve Terlik yolculuğu 15.000 m² kapalı alanda, 200 üzeri çalışanı ve yüksek üretim kapasitesiyle sektörün öncüsü konumundadır. Oldukça kısa süre içerisinde hızlı bir gelişim ivmesi yakalanmış olup, alım satım, üretim, ithalat ve ihracat süreçlerinden oluşan entegre bir konsept uygulamaya konulmuştur.


Sektörde Kalite Güvence Sistem Belgeleri ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi anlayışıyla CALX, üretimin her safhasında üstün kalite hizmetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. CALX, yüksek kalite anlayışında, güvenilir, kaliteli ve ayak sağlığına uygun ürünler üretmek için tesislerinde gerekli olan tüm altyapı koşullarını oluşturmuş; tüketici sağlığı ve memnuniyeti konusundaki hassasiyetini kalite belgeleriyle de onaylatmıştır. Yeni yatırımlar yaparak ve istihdam sağlayarak ülkemizin ekonomisine katkıda bulunan Balkanoğlu Ayakkabıcılık Tic. Ltd. Şti. yatırımlarını her geçen gün arttırarak faaliyetini sürdürmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlı bir biçimde tüketicisine ulaştırmayı hedef alan Balkanoğlu Ayakkabı, bu hedefine ulaşabilmek için modayı yakından takip ederek, uzman tasarım ekibiyle, yüksek beğenili, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek amacıyla yurtiçinde ve yurtdışında faaliyetlerini sürdürmektedir.


Teknoloji, Kalite ve Ar-Ge yatırımlarıyla sektörde kendine haklı bir yer edinen Balkanoğlu Ayakkabıcılık Tic. Ltd. Şti, dünyadaki teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip ederek kendisini sürekli yenilemekte ve kalite standartlarını her geçen gün yükseltmektedir. Bu sayede ürünün tasarımlarından başlanarak üretimden satışa kadar tüm aşamalarını ele alan sürekli gelişmeyi ve yenilemeyi hedefleyen süreçlerin her aşamasını kontrol altına almıştır. Başarılı, dinamik ve çalışkan bir yönetimin ve uyumlu çalışmanın sonucunda talep gören kaliteli ürün üretimi için titizlikle hareket etmektedir. CALX, kaliteden ödün vermeden ürettiği tasarımlarını tüm dünyaya sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

Scroll to Top
× Size nasıl yardımcı olabilirim?